Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області"

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Увага!

Методичне об'єднання вчителів початкових класів очолює класовод 3 класу Блоха Наталія Михайлівна.

До складу даного об'єднання входять вчителі початкових класів: Яненко Тетяна Василівна, Яненко Алла Вікторівна, Іващенко Лариса Олександрівна,

а також вихователі дитячого підрозділу: Охріменко Надія Іванівна та Шеремет Лідія Іванівна.

    Метою методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів дошкільного підрозділу є :
- Активізація творчого потенціалу кожного вчителя методичного об’єднання.
- Надання допомоги вчителям у розвитку та підвищенні професійної майстерності.

    Завдання методичного об’єднання:
1. Забезпечити професійне, культурне і творче зростання педагогів.
2. Забезпечити своєчасне вивчення нормативних документів; виконання нормативних вимог до навчання і виховання.
3. Вивчати і впроваджувати в практику сучасні технології навчання, форми і методи на уроці.
4. Допомагати вчителям в організації самоосвіти.
5. Проводити огляди кабінетів, конкурси педагогічної майстерності серед педагогів методичного об’єднання.

                                   Аналіз роботи шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів за 2007/2008 н.р.
    У 2007/2008 н.р. робота шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів і вихователів дошкільного підрозділу була спрямована на подальше вдосконалення педагогічної і методичної майстерності вчителів, їхнього науково-теоретичного рівня, на реалізацію проблеми « Від інноваційного змісту і технологій освіти до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах».
У шкільному МО вчителів початкових класів і дошкільного підрозділу працювало 6 педагогів. Всі мають вищу педагогічну освіту. За результатами атестації Яненко Т.В. присвоєнно вищу категорію, 1 категорію мають Охріменко Н.І., Блоха Н.М., Яненко А.В., Шеремет Л.І., І І категорію має Іващенко Л О .
В роботі шкільного МО особлива увага приділялась удосконаленню форм і методів проведення уроків.
    З метою вивчення стану викладання, рівня навчальних досягнень учнів, надання практичної допомоги вчителям здійснювалося відвідування та взаємо відвідування уроків, а класовод 4 класу Іващенко Л.О. відвідувала заняття підготовчої групи дошкільного підрозділу з метою ознайомлення з розвитком і творчими здібностями майбутніх першокласників.
Проводилася масова робота з учнями: конкурси, свята, предметні тижні.

    У грудні 2007року був проведений круглий стіл вчителів і вихователів «Нові форми методичної роботи» на якому члени МО виступали з Доповідями. Яненко Т.В. розповідала про нові форми і методи роботи з обдарованими дітьми, Іващенко Л.О. говорила про особливості організації особистісно-орієнтованого уроку, Яненко А.В. поділилася із досвідом реалізації методу проектів на уроках курсу «Я і Україна», Блоха Н.М. розповіла про засоби активізації розумової діяльності молодших школярів.
Щотижня проводились методичні оперативки для членів МО по огляду новин науково-методичної літератури з питань педагогіки та викладання предметів у початкових класах.
    На базі Вороньківського НВК було проведено засідання районного МО вчителів початкових класів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Яненко Т.В. ознайомила присутніх з досвідом роботи вчителів НВК, продемонструвала відеофільм із фрагментами нестандартних уроків, впровадження на уроках інноваційних прийомів. Відкрите заняття по програмі «Сходинки до інформатики» показала Яненко А.В.
В кінці навчального року було проведено творчий звіт учителів, які атестувалися .
Аналізуючи результативність роботи шкільного МО вчителів початкових класів, можна відмітити, що був забезпечений високий методичний рівень проведення всіх видів занять, підвищилася якість проведення уроків та позаурочних заходів на основі впровадження інноваційних технологій.
    МО ставить завдання :
виявлення, узагальнення та розповсюдження досвіду творчо працюючих вчителів;
розробка навчальних, науково-методичних, дидактичних матеріалів, створення банку даних конкурсних завдань( конкурс знавців рідної мови ім.. П. Яцика), підбір тем для роботи з обдарованими дітьми.


Ласкаво просимо

04:38
Неділя 07.06.2020 р.

Меню користувача
Неділя
07.06.2020
04:38


Логін:
Пароль:

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Автор сайту: Заєць Валентина Григорівна.
Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).