Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області"

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Увага!

 

Виховна робота у Вороньківському НВК в 2009 - 2010 н.р. здійснюється на основі  Програми "Основні орієнтири виховання учнів 1 - 12 класів загальноосвітніх навчальних закладів".

 

Зміст виховної діяльності:
1. Ціннісне ставлення до себе.
2. Ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей.
3. Ціннісне ставлення до праці.
4. Ціннісне ставлення до природи.
5. Ціннісне ставлення до мистецтва.
6. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.
     Відповідно  до цієї програми  по вікових категоріях розроблено  ЗМІСТ ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
 
 
 
 
 
Звіт виховної діяльності за І семестр 2009 – 2010 н.р.
Ціннісне ставлення до суспільства і держави.
Мета: продовжувати виховувати почуття поваги та гордості до рідного краю. народу. мови; відчувати себе громадянином України; розуміння правил взаємодії людей у колективі, шанобливого ставлення до їх культури, релігій , традицій.
   Навчальний рік розпочався Святом Знань. Класні керівники провели перший урок на тему «Моя Україна незалежна і вільна, я з нею пов’язую долю свою». 23 вересня організатори Чобітько Л.М. та Лаврик П.С. з учнями НВК провели лінійку, присвячену Дню визволення Чорнухинщини від німецько-фашистських загарбників. Капуста Н.М. з своїми вихованцями, учнями 5 класу провела класну годину «Немає прав без обов’язків», Ільїн Л.М. бесіду «Українці за кордоном. Що таке діаспора?», а учні початкових класів історію рідної школи. Змістовно проведена тематична класна година «Трагедія українського народу (Голодомор 1932-1933р.р.) у 9 класі (кл.кер. Косенко Г.Г.). Учні 5-8 класів переглянули відеофільм «Говорять очевидці» (уч. інформатики Заєць В.Г.), учні 10-11 класів ознайомилися з презентацією створеною ученицею 10 класу Горобець О. на тему «Чорнухинщина в період Голодомору 1932-1933рр» Також проведено Тиждень і Місячник правових знань.
Ціннісне ставлення до себе.
Мета: адаптація до змін навколишнього середовища, пізнання прекрасного у собі, основ самооцінювання, самоконтролю, саморегуляції, самоповаги. почуття гідності. безпеки власної життєдіяльності; знання та навички ведення здорового способу життя.
   Протягом семестру проведено цілий ряд заходів, а саме: класна година з учнями 2 класу «Дерево міцне корінням, а людина друзями.», 9 класу «Країна моїх мрій» (кл.кер. Косенко Г.Г.), 11 класу «Зроби свій вибір на користь здоров’я». З учнями 5 класу проведене свято «Презентація твого Дня народження» (кл.кер. Капуста Н.М.). Організатор Чобітько Л.М. організувала проведення гри з учнями 5-7 класів «Марафон ерудитів». Учителі початкових класів провели диспут «Як я дбаю про своє здоров’я», а учні 10-11кл (кл. керівники Рубцова С.Г. та Підлісна І.М.) «Добра людина та, що робить добро, чи та, що не робить зла».
Ціннісне ставлення до сім’ї. родини, людей.
Мета: формування основ національних цінностей, готовність до моральних вчинків на засадах гуманного ставлення до людей та доброчинної діяльності, спілкування, засвоєння сімейних, родинних та суспільних цінностей, ідеалів сім’ї, родини, відносин у колективі.
      Учителі початкових класів проводили виховні заходи що сприяли розумінню родинних зв’язків, ідеалів сім’ї. Яненко Т.В. (класовод 1 класу) з своїми вихованцями говорили про обов’язки у сім’ї, Іващенко л. О. (класовод 2 класу) провела класну годину «Захоплення моїх рідних», Яненко А.В. (класовод 3 класу) зробила фільм «Дерево міцне корінням, а людина – родом», учні 4 класу (класовод Блоха Н.М.) провели відверту розмову на тему «Розкажи мені про себе». Цікаво і змістовно пройшли виховні заходи і в основній школі. Так Капуста Н.М.(5 клас) провели: бесіду « Я і мій ідеал», Чобітько Л.М. (6 клас) зустріч з дідусями і бабусями «Дідусю, бабусю тобою горджуся», класні години у 7 класі «Пісні моєї матусі) провела Карасенко О.Ф., «Цінності моєї родини» у 8 класі (кл. кер. Ільїн Л.М.), диспут «Твій справжній друг» відбувся у 9 класі (кл. кер. Косенко Г.Г.). Класні керівники старшої школи формували у своїх учнів соціально-комунікативні компетенції та готовність до моральних вчинків. З цією метою проведено класну годину «Культура поведінки закоханих» (10 клас кл. кер. Рубцова С.Г. ), дискусію «Інтелігентна людина: яка вона?».
Ціннісне ставлення до праці .
Мета: формувати поняття та уявлення про важливість праці в житті людини; уявлення про типи професій та поваги до людей праці. З цією метою у НВК проводилися виховні заходи. Учні початкової школи знайомилися з різними професіями, професіями своїх батьків.
     Класоводи (Яненко Т.В. Іващенко Л.О.) провели виховний захід «Усі професії потрібні, усі професії важливі…» та зробили фільм «Калейдоскоп професій» (Яненко А.В. Блоха Н.М.). Класні керівники основної школи в основному звертали увагу до усвідомленого вибору професій своїми вихованцями. Тому разом з ними проводили класні години «Професії мого роду» (5 клас кл. кер. Капуста Н.М.), «Скільки у світі професій» (кл. кер. Чобітько Л.М.). Карасенко О.Ф. разом з учителем музики підготували відкритий захід «Професії у піснях». Учні 9 класу з допомогою батьків та класного керівника Косенко Г.Г. презентували професії, які хочуть обрати у майбутньому. Учні старшої школи та їх класні керівники направили свою діяльність на уміння будувати професійну кар’єру в умовах системних змін. З цією метою проведено виховні заходи «Я обираю своє майбутнє» (10 клас, кл. кер. Рубцова С.Г.), «Професії нашого часу» (11 клас кл. кер. Підлісна І.М.)
Ціннісне ставлення до природи.
Мета: виховувати дбайливе ставлення до природи на традиціях українського народу; потреби в оздоровленні довкілля та участь у природоохоронній діяльності, пізнавального, гармонійного ставлення до природи.
     Реалізовуючи дану мету класоводи та класні керівники протягом семестру проводили різні виховні заходи. Так, класовод 1 класу Яненко Т.В., з своїми учнями провела бесіди: «Збережемо красу природи» та «Зелені друзі мого краю». Іващенко Л.О.(класовод 2 класу) під час екскурсії спілкувалася з природою. Оформили звіт «Віч-на-віч з природою». Учні 3 класу (класовод Блоха Н.М.) пройшли екологічною стежкою до лісу. Під керівництвом Яненко А. В. учні початкових класів організували виставку «Подарунки осені», а учні основної школи під керівництвом Капусти Н.М. організували свято квітів «Вже брами літа замикає осінь»
 
Ласкаво просимо

16:34
Вторник 18.01.2022 р.

Меню користувача
Вторник
18.01.2022
16:34


Логін:
Пароль:

Архів записів

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Автор сайту: Заєць Валентина Григорівна.
Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).