Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області"

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Увага!

 

З 01.10.2017 року по 31.10.2017 року у Вороньківському НВК пройшов Місячник  шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя".

http://dfiles.ru/files/l1xbzq2d2  Звіт місячника шкільних бібліотек

/probi_pera-dodatok_2.docx  Проби пера

 

 

 

 

      З 01.10.2016 року по 31.10.2016 року у Вороньківському НВК пройшов місячник шкільних бібліотек під гаслом "Книга і читання  - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів". На загальношкільній лінійці було оголошено про його проведення.  Метою ж його було залучення щонайбільше дітей до читання, до книг, бо в наш  час, час комп'ютеризації,  все менше і менше дітей спілкуються із "живою книгою". Діти все  рідше користуються послугами бібліотек, а постійно "зависають" в Інтернеті за розмовами з віртуальними друзями, за розвагами та іграми. 

    В зв'язку з  перенесенням канікул, які в нашій школи проходили  з 17.10.2010р. по 28.10.2016 року проведення деяких заходів перенесено на початок листопада.  Протягом місячника проводилися книжкові виставки "Її велич - українська книга!", "Сам на сам з новою книгою", "Мудрість козацької доби" (до дня українського козацтва) та інші.

   Проводилися конкурси малюнків учнів 1 - 4 та 5 - 7 класів, а також проведено виставку малюнків учениці 10 класу Комар Юлії. Для найменших учнів нашої школи  відбулася екскурсія до шкільної бібліотеки. Для учнів середніх класів організовано екскурсію до сільської бібліотеки. Учні 6 класу є постійними  відвідувачами сільської бібліотеки. 

   Відбулося свято казки для учнів початкових класів з використанням мультимедійної презентації. Для учнів середніх класів проведено  бібліотечний урок "Для чого потрібно читати".

По класах пройшло опитування "Моя улюблена книга".

 

 

 

шкільних бібліотек у Вороньківському НВК у 2015 - 2016 н.р.

 

Презентації до заходів

 

 

 

   
Свято дитячої та юнацької книги
     Як завжди, у весняний період у Вороньківському навчально – виховному комплексі імені Героя Радянського Союзу О.Д. Перелета пройшли Тиждень Шевченківської поезії та Тиждень дитячої і юнацької книги. Силами вчителів, бібліотекаря та учнів проведено велику роботу.
        По класах пройшли «Шевченківські читання». Найкращими читачами стали Ніколенко Ігор ( 5 клас), Голуб Таміла (7 клас), Яненко Анна (7 клас), Іващенко Оксана та Риженко Тетяна (9 клас). Проведено конкурс малюнків, переможцями якого стали Вовк Іван, Ананченко Іван ( 7 клас), Рубцов Володимир ( 6 клас), Самофалов Станіслав ( 5 клас). Бібліотекарем Заєць В.Г. створено мультимедійну презентацію «Пам’ятники Шевченкові в Україні та світі» та проведено її перегляд з учнями 10 та 11 класів. В бібліотеці створено виставку книг Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди 170 річчя з дня виходу друком першого видання «Кобзаря» Т.Г. Шевченка в Санкт – Петербурзі проведено усний журнал «Плетемо вінок слави Кобзарю».
      Протягом Тижня дитячої та юнацької книги приділялася велика увага книзі та бережному ставленні до неї. Зокрема, по класах проведено бібліотечні уроки. Бібліотекарем та учнями 7 класу для дітей 1 – 4 класів проведено свято «Подружись із книгою». За цей час були підготовлені виставки: «Цікаве в світі книг», «Виставка ілюстрацій книг, виготовлених нестандартним способом», виставка ілюстрацій «Велетні» та «карлики» книжкового світу» та розповіді про них.
       В бібліотеці пройшли виставки книг: «А вже весна, а вже красна», «Гулівери» та «Ліліпути» шкільної бібліотеки», «Найстаріші книги шкільної бібліотеки», «Книги, що читали наші мами, що читали наші тата», «Дивосвіт нової книги», «Письменники – ювіляри 2009 – 2010 р.» В 5 – 8 класах проведено конкурс на кращий малюнок «В малюнках казка знову ожива». Переможцями стали Вовк Іван, Ананченко Іван (7клас).
         В початкових класах пройшов конкурс на кращу розфарбовку улюбленого героя мультиплікаційних фільмів. З учнями 5 класу проведено гру «Побудуй книжкове місто Книгоград». Діти із заготовок ( дерева, будинки, люди, казкові персонажі) будували місто, а вулиці називали імена казкових героїв або прізвищами письменників чи поетів, яких вони знають.
    Проведено конкурс «Як живеш, підручник?».
    На групі продовжено дня бібліотекарем Заєць В.Г. разом з вихователем ГПД Данєчкіною В.В. проведено урок «Мандруємо словниками від А до Я».
     Для учнів 11 класу бібліотекарем та вчителем української літератури Підлісною І.М. проведено конкурс «Літературні грінки». Дві команди боролися за право називатися кращими літературознавцями. Учні повинні були об’єднати 3 частини: прізвище автора, назву його твору та головного героя твору. В бібліотеці створено Квітку Бажань із пелюсток на яких учні написали свої бажання , що вони хочуть бачити в бібліотеці.
     2 квітня весь світ відзначає 205 років з дня народження датського казкаря Г.К. Андерсена. Бібліотекарем створена мультимедійна презентація з використанням вікторин та конкурсів про творчість письменника і разом з вчителем зарубіжної літератури Іващенко Л.О. проведено свято для учнів 5 класу з використанням даної презентації.

 
План проведення Тижня дитячої та юнацької книги
 
День перший
 1. Відкриття тижня книги.
 2. Конкурс малюнків "Перші кроки до успіху".
 3. "Книга вчить, як на світі жить" ( урок з використанням мультимедійної презентації).
 4. Виставка "Дивосвіт нової книги".
 5. Виставкат "Гулліверів" та "Ліліпутів" шкільної бібліотеки.
 6. Квітка бажань "Хочу бачити в бібліотеці".
День другий
 1. Свято "Подружись із книгою".
 2. Виставка "Книжкові пейзажі".
 3. "Життя в єднанні з творчістю в радість" -  виставка робіт, зроблених за улюбленими казками своїми руками.
 4. Інформаційна година "Сторінками електронних книг".
 5. Конкурс "Літературні грінки".
 6. Виставка ілюстрацій нестандартних книг, які є в світі.
День третій
 1. Вікторина "З народного напившись джерела".
 2. Ранок поезії "Моя мова - лелеча пісня".
 3. Гра "Будуємо книжкове місто".
 4. Виставка "Що читали наші мами, що читали наші тата".
 5. Презентація "Село моє на карті Батьківщини хоч не відоме, та дарма".
 6. "Герої моїх улюблених мультфільмів" ( виставка розфарбовок мультиплікаційних героїв).
День четвертий
 1.  Урок "Мандруємо словниками від А до Я".
 2. Виставка малюнків  "В малюнках  казка знову ожива".
 3. Урок книги "Подорож книжковими полицями".
 4. Конкурс "Як живеш, підручник?".
 5. Книжкова  виставка " Зі  сторінок книжок на голубі екрани".
 6. Відеокалейдоскоп  "Мульфільми за творами видатних письменників".
День п'ятий
 1. Естафета "Прочитав сам - порадь іншим".
 2. Книжкові виставки і полички  "Письменники - ювіляри 2009 - 2010 р."
 3. Час поезії "А вже весна, а вже красна".
 4. До 205 річчя з дня народження Г.К. Андерсена свято з використанням мультимедійної презентації "Чарівний світ казок датського письменника, казкаря".
 5. Підведення підсумків Тижня книги.

 

 

 

 

 

   2018-2019н.р. | Про бібліотеку | Документація бібліотеки |  Сторінка 4 | Сторінка 5

Ласкаво просимо

02:44
Суббота 27.11.2021 р.

Меню користувача
Суббота
27.11.2021
02:44


Логін:
Пароль:

Архів записів

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Автор сайту: Заєць Валентина Григорівна.
Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).