Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області"

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Увага!

       

   2020-2021н.р. |2018-2019н.р. | Дистанційне навчання | Про бібліотеку | Документація бібліотеки |  Сторінка 4 | Сторінка 5

   Наша бібліотека поповнилася новими цікавими виданнями: дитячі енциклопедії, казки, оповідання. Це дало змогу привернути увагу дітей до книги і в шкільній бібліотеці набагато більше стало маленьких читачів.

 

      З 1 по 31 жовтня  2018 року проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини" .  Бібліотека нашого закладу дійсно є центром творчого розвитку учнів. У цьому році наша бібліотека змінила свій образ. Завдяки задуму і майстерності бібліотекаря Заєць В.Г. та вчителя - пенсіонера Науменко К.Г. ось так ожила одна із стін бібліотеки.

                                                                                   

Побувавши на курсах у Гадячі, я відвідала Гадяцьку дитячу бібліотеку і була вражена  красою і багатством  різних  бібліотечних куточків. У своїй бібліотеці разом  з дітьми  я створила казковий будиночок з чарівним  дахом та його жителями.

         В одному з куточків нашої бібліотеки  виросла незвичайна квітка – квітка–семицвітка. А незвичайна вона тим, що перевіряє знання школярів. На одній стороні пелюстки написано початок висловлювання про книги,  другу ж частину діти повинні пригадати. А перевірити правильність своєї відповіді учні можуть на другій стороні пелюстки.

                            

       Хоч приміщення шкільної бібліотеки невелике за розмірами, та значну його частину займають дитячі роботи:  малюнки, ліплення пластиліном на склі, ліплення пластиліновими кульками, паперові тунелі, вишивки стрічками та хрестиком, випалювання по дереву, макраме, вітражі.

     

                                                       

               «Я люблю Україну» - так зветься один з куточків нашої   бібліотеки, присвячений нашій рідній Батьківщині.  Тут  зібрані кращі малюнки та витинанки наших школярів.

          Тематичні полички присвячуються життю і творчості Т.Г. Шевченка, нашому землякові Г.С. Сковороді, письменникам та поетам нашого краю, знаменним датам календаря, правам дітей та ін.  Серед них  не лише книги, а й дитячі роботи .

                 

                                              

        Бібліотекарем проведено різноманітні майстер - класи: виготовлення робіт із квілінгу, вишивка стрічками, виготовлення робіт із кольорового паперу, складеного гармошкою. Дуже сподобалося дітям створювати ляльки – мотанки із паперових серветок. Навіть хлопці із задоволенням приєдналися до цієї роботи.

    

    

   

                     

       Ми всі любимо природу і із задоволенням спостерігаємо як пори року змінюють одна одну.  Разом з учнями ми втілили  своє бачення змін у природі у роботах «Весна», «Літо», «Осінь». Під час створення цих картин   ми використали різні техніки: квілінг, торцювання, флористику.

       В бібліотеці оформлено  папки на різну тематику, де зібрано сценарії, розробки, цікаві факти та ін. Тут знаходяться дитячі роботи, виконані під керівництвом бібліотекаря Заєць В.Г., які готувалися на різноманітні Всеукраїнські конкурси та зайняли призові місця.

                                             

   Випускаються інформаційні списки на допомогу вчителям та учням. 

       

 

 

          У цьому році виповнюється 100 років з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського.  Бібліотекарем  Заєць В.Г. проводилися різні заходи: бібліотечні уроки, читання творів Сухомлинського та виставка малюнків до творів В.О. Сухомлинського, організовані тематичні виставки творів Сухомлинського.

       

                                                                                    

 

 

 

 

 

   2020-2021н.р. |2018-2019н.р. | Дистанційне навчання | Про бібліотеку | Документація бібліотеки |  Сторінка 4 | Сторінка 5

Ласкаво просимо

09:50
Воскресенье 26.09.2021 р.

Меню користувача
Воскресенье
26.09.2021
09:50


Логін:
Пароль:

Архів записів

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Автор сайту: Заєць Валентина Григорівна.
Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).