Опорний заклад "Вороньківський навчально-виховний комплекс ім. О.Д.Перелета Чорнухинської районної ради Полтавської області"

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Увага!


Працюючи в рамках Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», учні та вчителі Вороньківського НВК імені Героя Радянського Союзу О. Д. Перелета, взяли участь в третьому Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе» та стали фіналістами даного проекту. Вороньківський НВК нагороджений ДИПЛОМОМ Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000".
       Наш проект «Ваш подвиг пам’ятатимемо вічно» відноситься до соціального напрямку, який є актуальним у переддень святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, виховання підростаючого покоління на героїчних подвигах українського народу.
      Мета проекту: виховувати у підростаючого покоління почуття гордості за свій народ, його героїчне минуле; повагу до людей похилого віку; формувати моральні якості: добро, чуйність, милосердя; надати вихованцям можливість власними справами та вчинками виконати громадянський обов’язок перед суспільством.
     В ході реалізації даного проекту ми дослідили маловідомі сторінки історії Великої Вітчизняної війни, склали списки учасників війни, постійно підтримуємо зв’язки з ветеранами, вдовами, остарбайтерами та людьми похилого віку, які проживають на території села Вороньки. Зібрали матеріал «Наш край у період війни 1941 – 1945рр.». Члени експедиційного загону «Обереги», під керівництвом учителя історії Рубцової С.Г. та шкільного бібліотекаря Заєць В.Г., працювали над створенням фільму «Покоління, яке пам’ятає війну», також члени загону «Обереги» зібрали зразки епістолярного жанру років війни. Не можна без хвилювання, більш ніж через півстоліття, читати пожовтілі трикутники, написані твердим чоловічим почерком. Це пам’ять, це наша скорбота і історія, яку ми повинні пам’ятати.
      Учні НВК відвідували місцевий краєзнавчий музей, зібрали матеріал «Сторінка моєї сім’ї у книзі війни». 22 вересня, коли наша країна відзначала День партизанської слави, учні 7класу, разом з класним керівником Карасенко О.Ф., провели одноденний похід шляхами відступу військ Південно - Західного фронту.
       Учні 8 та 11 класів (класні керівники Ільїн Л.М., Підлісна І.М.) відвідали з екскурсією музей Великої Вітчизняної війни в місті Києві.
      Класоводи та класні керівники проводили тематичні виховні заходи на тему «Ваш подвиг пам’ятатимемо вічно».
     Постійно працюють волонтерські загони.    
    Спільно з Вороньківською сільською Радою та Баришівською зерновою компанією учні НВК проводили благодійні акції: «Ветеран живе поруч», «Не скупіться на добрі діла, бо у світі так мало добра». В осінньо-весняний період надавалася допомога учасникам бойових дій, учасникам Великої Вітчизняної війни, солдатським вдовам, остарбайтерам, що проживають на території села Вороньки в оранці та культивації присадибних ділянок. В День святкування 65 роковин Перемоги Радянського Союзу у Великій Вітчизняній війні буде виділено одноразову благодійну грошову винагороду для цих категорій людей та буде організовано для них святковий стіл. На цю благодійну акцію планується витратити 4 тисячі гривень.
      Глибоко розуміючи події Великої Вітчизняної війни, учні НВК на основі сімейних архівів та розповідей рідних, створили сторінку пам’яті «Моя сім’я у книзі війни».
 
 
Списки ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають в с. Вороньки Чорнухинського району Полтавської області
1. Басенко Іван Андрійович
2. Білобородько Семен Трохимович
3. Івашенко Григорій Іванович
4. Попівнич Олексій Миколайович
5. Сова Павло Федорович
 
 
Списки вдів Великої Вітчизняної війни, які проживають в с. Вороньки Чорнухинського району Полтавської області
 1. Бибик Катерина Василівна
2. Крекотень Марія Марківна
 
 
Списки остарбайтерів Великої Вітчизняної війни, які проживають в с. Вороньки Чорнухинського району Полтавської області
1. Мустівка Ганна Ільківна
2. Брекало Віра Леонтіївна
3. Степанець Настя Семенівна
4. Буць Ганна Левівна
5. Грицай Іван Лукич
6. Діяконенко Марія Федосіївна
7. Дараган Тетяна Кузьмівна
8. Єресько Ганна Іванівна
 9. Яременко Ольга Володимирівна
10. Жадан Євдокія Василівна
11. Іващенко Марія Іванівна
 12. Іванина Марія Миколаївна
13. Коротич Настя Тимофіївна
14. Ковбаса Марія Федорівна
15. Масась Тетяна Трохимівна
 16. Рижинко Марія Євдокимівна
 17. Титаренко Микола Миколайович
18. Мисик Іван Михайлович
19. Попович Федір Петрович
 20. Юрченко Євдокія Наумівна

------------------------------------------------------------
Ласкаво просимо

04:41
П`ятниця 26.04.2019 р.

Меню користувача
П`ятниця
26.04.2019
04:41


Логін:
Пароль:

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Автор сайту: Заєць Валентина Григорівна.
Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).