Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області"

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Увага!За структурою виховна робота в НВК поділена на 4 ланки: виховна робота адміністрації, робота психологічної служби, робота класних керівників, робота вчителів НВК.
Виховна діяльність здійснювалася згідно з програмами «Освіта», «Діти України», Програмою « Основні орієнтири виховання учнів 1 – 12 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Рекомендаціями щодо організації виховної роботи та роботи з батьківською громадськістю у 2008 – 2009 н.р.»
( розроблено методистом відділу методики виховання Настенко Н.В.), Програмою правової освіти та виховання й річним планом виховної роботи НВК.
В основу навчально – виховного процесу покладена проблема
« Впровадження нових методик, технологій виховання учнів за досягненнями педагогічної науки та діяльності вчителів – новаторів». Найактивніші в реалізації проблеми класні керівники Яненко А.В., Іващенко Л.О.,
Карасенко О.Ф., Рубцова С.Г., Підлісна І.М.
Головне завдання в роботі класного керівника — створення умов для розвитку особистості учня. І досягається це організацією та проведенням виховної роботи з класним колективом та діяльністю в соціумі. Сюди входять:
• гурткова робота та робота гуртків за інтересами;
• вивчення умов життя учнів, відвідування вдома, визначення кола спілкування учнів в школі та поза нею;
• взаємини з батьками;
• проведення виховних бесід, класних годин, екскурсій, походів.
Питанням виховної діяльності педагогічний та учнівський колективи НВК приділяють належну увагу.
На нараді при директорі слухалися питання:
- про участь у конкурсах, змаганнях;
- про стан відвідування учнями НВК;
- про чергування учнів;
- про підсумки право виховної роботи;
- про профорієнтаційну роботу;
- про роботу органів учнівського самоврядування;
- про роботу бібліотеки.
На засіданні методичного об’єднання класних керівників проведено круглий стіл на тему «Творчість класного керівника. Шляхи звільнення його від стереотипів та шаблонів» (Захист проектів-планів виховної роботи).
Виховна робота проводилася за такими напрямками:
- національно-патріотичне виховання;
- громадянське виховання;
- правове та превентивне виховання;
- родинне виховання;
- художньо-естетичне виховання;
- формування здорового способу життя і охорона життя та здоров’я дітей;
- туристично-спортивна робота;
- екологічне виховання.
З 2008 року у практику виховної системи запровадили проектні технології, а саме:
у рамках проекту «Моя родина» до Дня сім’ї започаткували фестиваль родин «Українська родина – 2008» під девізом «Родина, родина від батька до сина…». Протягом І семестру 2008-2009н.р. працюємо над проектом «Моє село» під девізом «Моє село на карті Батьківщини, хоч не відомо – та дарма», в ІІ семестрі працюватимемо над проектом «Ким я хочу бути» з метою виховання любові до праці, свідомого ставлення до вибору професії, ознайомлення школярів із прикладами трудової слави людей рідного краю.
Протягом року учні НВК приймали активну участь у Всеукраїнських, обласних та районних конкурсах, акціях, змаганнях:
- Всеукраїнський конкурс експериментальних дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник». Напрямок – народознавства «Кучерявий сонцелюб» (зайняли І місце у районі і направлено на обласний конкурс, де робота зайняла ІІІ місце)
- Всеукраїнський дитячий конкурс «Джміль і Бджілка» (зайняли І місце у районі і направлено на обласний конкурс)
- Всеукраїнська акція «Птах року. Жовна – 2008р.», «Рослини - рятівники від радіації», «Зелений паросток майбутнього», «Річка мого дитинства» (зайняли І місце у районі і роботи направлено на обласний конкурс).
Учні НВК є активними учасниками краєзнавчих експедицій. Пошуковий загін «Обереги» два роки поспіль є лауреатом обласного етапу конкурсу «Історія міст і сіл України». Щорічно займаємо призові місця в експедиції «Краса і біль України». У 2008 році працюючи у рамках історико-етнографічної експедиції «Україна вишивана» Іващенко Оксана зайняла у ІІ турі конкурсу-І місце.
Учні НВК являються постійними учасниками районних конкурсів, де займають призові місця (фізкультурно оздоровчий фестиваль «Нащадки козацької слави» - І місце у районному турі та ІІ місце у обласному зональному огляді, ЮІР, КВК, конкурс екологічних бригад та конкурсі-огляді шкільної художньої самодіяльності «Веселка». Шкільний драматичний колектив став переможцем районного конкурсу театральних колективів та зайняв ІІ місце у зональному обласному огляді м. Лубни.)
Протягом року було здійснено екскурсійні поїздки до етнографічного музею, який знаходиться в Пирогово, до м. Києва у музей Великої Вітчизняної війни, Печерської Лаври, Ботанічного саду. 3 екскурсії до Мгарського монастиря, Лохвицького краєзнавчого музею ім. Г.С.Сковороди та Чорнухинського краєзнавчого музею, проводили одноденні туристичні походи до урочища Шумейкове, Замкову гору, Сухоносівські вали. Загальна кількість учнів охоплених екскурсіями становить 415 осіб.

Позакласні форми роботи у Вороньківському НВК


Результативність роботи

null
 
 
Ласкаво просимо

02:50
Суббота 27.11.2021 р.

Меню користувача
Суббота
27.11.2021
02:50


Логін:
Пароль:

Архів записів

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Автор сайту: Заєць Валентина Григорівна.
Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).