Вас вітає Вороньківський навчально-виховний комплекс ім. О.Д.Перелета

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Головна » Архів матеріалів


« 1 2 3 4 ... 48 49 »
  Всеукраїнські олімпіади  
 

Підведено підсумки ІІІ етапу предметних олімпіад з базових дисциплін в яких вже вкотре взяли участь  учні  нашого ліцею. Їх наполеглива праця увінчалася успіхом. Кухар Ярослав учень 11 класу виборов ІІІ місце  на олімпіаді з біології ( керівник Сагань Н.В.) , Кравченко Валерій учень 9 класу здобув ІІ місце на олімпіаді з хімії ( керівник Сагань Н.В.) Ніколенко Інна та Яненко Денис стали учасниками олімпіад з української мови та літератури, мат ... Читати далі »
Прочитати повністю (Прочитано: 83) Прокоментовано: (0)Добавив: voronki, 17.02.2020

   Природо - охоронна робота  
 

У Вороньківському ліцеї велика увага приділяється природоохоронній роботі. У закладі працює учнівське лісництво, природоохоронні загони, які проводять значну роботу по охороні природних обєктів. Учні ... Читати далі »
Прочитати повністю (Прочитано: 80) Прокоментовано: (0)Добавив: voronki, 17.02.2020

   Міжнародний конкурс  
 

Займаючись краєзнавством, вивчаючи історію рідного краю, учні постійно вивчають  маловідомі сторінки історії своєї Батьківщини. Свої роботи представляють на різноманітних конкурсах. Цього року учень 11 класу Шеремт Олександр та учениця 10 класу Кочур Діана взяли участь у четвертому Міжнародному конкурсі наукових і мистецьких робіт Володимира Маняка та Лідії Коваленко. Всього на конкурс надійшло більше 1000 робіт. Наукова робота Шеремета О ... Читати далі »
Прочитати повністю (Прочитано: 75) Прокоментовано: (0)Добавив: voronki, 17.02.2020

   Тиждень безпечного Інтернету  
 

У Вороньківському ліцеї проведено Тиждень безпечного Інтернету.  Для учнів 5 - 8 класів було проведено уроки та виховні заходи  "Безпечний Інтернет", "Небезпеки в Інтернеті" та ін.  Учні 9 - 11 класів  прослухали лекцію(з використанням презентації) "Хацкери або як обманюють в Інтернеті" та "Як хакери захищають Інтернет" та ін. Здобувачі освіти 9, 10 класів пройшли онлайн - тестування на платформі сайту C ... Читати далі »
Прочитати повністю (Прочитано: 61) Прокоментовано: (0)Добавив: voronki, 17.02.2020

   День Святого Валентина  
 

Учні 5 класу разом з класним керівником провели годину спілкування на тему "Люди, які перемогли себе і світ" (Про людей з обмеженими можливостями, які створили щасливі сім'ї і дарують свою любов і тепло не тільки рідним, а і всім, хто їх оточує. Своїм прикладом вони вчать перемагати і жити на повну.).

 

                                  & ... Читати далі »
Прочитати повністю (Прочитано: 54) Прокоментовано: (0)Добавив: voronki, 16.02.2020

 Ласкаво просимо

Меню користувача
Неділя
07.06.2020
05:36


Логін:
Пароль:

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).