Вас вітає Вороньківський навчально-виховний комплекс ім. О.Д.Перелета

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Головна » 2020 » Квітень » 24 » Продовження карантину


Продовження карантину
09:30

Шановні батьки, учні та вчителі!

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня - відповідне рішення Уряд ухвалив 22.04.2020. Наш заклад продовжує працювати з використанням технологій дистанційного навчання.
У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, на основі листа МОН України від 16.04.2020р., адміністрація надає роз'яснення щодо забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого завершення навчального року.

1. Навчальний рік завершиться відповідно до структури, визначеної рішенням педради.

2. Відповідно до наказу МОН від 30 березня 2020 року № 463, учнів 4-х та 9- х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації (далі - ДПА). У відповідних документах про освіту буде внесено запис «звільнений(а)».

3.Не проводитимуться масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, а саме: останній дзвоник, випускний вечір у 4 та 9 класах.

4. Підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, буде проведене враховуючи результати оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр /

5. Усім учителям, так як оцінювання результатів навчальної діяльності здійснюється у поєднанні синхронного та асинхронного режиму, виходячи з тих можливостей, які маємо, забезпечити всім учням доступ до навчальних матеріалів та завдань.

6.Учителям-предметникам запровадити гнучкий графік проведення підсумкових контрольних робіт за II семестр з метою недопущення перевантаження учнів і раціонального використання часу. Педагогічним працівникам докласти до цього максимум зусиль, застосовуючи індивідуальний підхід до кожної дитини.

7. Після опрацювання результатів дистанційного навчання за березень - травень, учителям-предметникам попередньо надіслати і узгодити з адміністрацією графік проведення всіх видів оцінювання.

8.Класним керівникам довести ці графіки до відома батьків та учнів.

9. УВАГА! Шановні батьки, учитель має отримати зворотній зв'язок від усіх учнів щодо ознайомлення з графіком та наявності технічної можливості виконати та надіслати завдання у зазначений термін.

10. Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень завершити цей процес не пізніше 15 червня 2020 року.

12.Графік видачі свідоцтв учням 9-го класу про здобуття базової середньої освіти буде розроблено і затверджено з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог  (про що буде надіслана додаткова інформація пізніше).

Шановні учасники освітнього процесу! Якщо в  умовах, що склалися, будуть відбуватися певні зміни, Ви обов’язково будете проінформовані.
Закликаю всіх до розуміння, терпіння, витримки і поваги один до одного. Тільки в злагоді ми пройдемо всі ці випробування.

 

 

Переглядів: 89 | Додав: voronki | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Ласкаво просимо

Меню користувача
Неділя
07.06.2020
05:45


Логін:
Пароль:

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).