Вас вітає Вороньківський навчально-виховний комплекс ім. О.Д.Перелета

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Головна » 2016 » Грудень » 14 » Тиждень безпеки життєдіяльності


Тиждень безпеки життєдіяльності
10:05

     З 14.11  по   20.11. 2016 року  у Вороньківському НВК проводився тиждень безпеки життєдіяльності. Метою запланованих заходів було забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорона та зміцнення їхнього здоров’я, утвердження здорового способу життя.

     Проведення тижня безпеки життєдіяльності у школі сприяло формуванню фізичних здібностей школярів, гармонії тіла і душі; вихованню потреби у регулярних заняттях фізичною культурою і дотримання режиму дня, у прагненні до оволодіння санітарно-гігієнічними знаннями і навичками. 

    З учнями 5-7 класів проводилась цікава гра - змагання на тематику безпеки життєдіяльності «У здоровому тілі - здоровий дух». У цьому змаганні учасники команд долали дистанцію, розбиту на станції.

    На станціях учасників чекали різні завдання: відповісти на запитання вікторини; допомогти потерпілому від землетрусу; скласти в сумку найнеобхідніші речі в разі виникнення землетрусу;  подолати небезпечний відрізок шляху; вибрати тільки їстівні гриби та ягоди серед запропонованих картинок; за планом-схемою місцевості і примітивними знаками знайти кубок. Результати їх виконання фіксувалися контролером в маршрутному листі, які капітани команд отримали на старті у головного судді. На фініші капітани команд здавали їх суддям для підведення підсумків. В разі виникнення спірних питань капітан зі своєю командою мав право вирішити їх з головним суддею змагань. Юні рятувальники успішно виконали всі завдання. За це всі команди отримали грамоти, а переможці ще й солодкі призи.

   Для учнів старших класів було проведено виховні години: "Корисні та шкідливі звички", "Викрадач розуму".

Переглядів: 400 | Додав: voronki | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Ласкаво просимо

Меню користувача
Четвер
09.07.2020
20:19


Логін:
Пароль:

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).