Вас вітає Вороньківський навчально-виховний комплекс ім. О.Д.Перелета

Меню

Випадкове фото

Погода
Погода в Україні

Головна » 2012 » Листопад » 1 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності


Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
18:21


Відповідно  до річного  плану роботи  НВК та наказу  районного  відділу освіти  від 24 вересня  2012 року  № 146   « Про  проведення Тижнів знань з  основ безпеки  життєдіяльності   у дошкільних та загальноосвітніх  навчальних  закладах району», з  метою  поліпшення  якості  навчально – виховної  роботи  з дітьми з питань  особистої безпеки  та захисту  життя;  пропаганди  здорового  та безпечного  способу  життя серед  дітей та батьків;  вироблення у дітей  дошкільного  та шкільного  віку  умінь та навичок  щодо захисту  свого  життя і здоров’я  під  час  надзвичайних  ситуацій в  період з 01.10 по 05.10 2012р. було проведено  « Тиждень  знань з основ безпеки  життєдіяльності»

  Метою проведення «Тижня  знань з основ безпеки  життєдіяльності» є поліпшення  якості навчально – виховної роботи з учнями з питань особистої безпеки та захисту  життя; пропаганда  здорового та безпечного способу життя  серед дітей та батьків; вироблення в учнів  умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я  під час НС.

Для проведення «Тижня  знань з основ безпеки  життєдіяльності» було створено творчу групу, яка підготувала План підготовки та проведення «Тижня  знань з основ безпеки  життєдіяльності» і план проведення «Тижня  знань з основ безпеки  життєдіяльності».

Під час підготовки до  «Тижня  знань з основ безпеки  життєдіяльності» проведено ряд заходів:

-         перевірено наявність усіх документі  системи цивільного захисту в НВК;

-         перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

-         підготовлено  матеріали та оформлено  стенди «Бережемо життя і здоровя», «Діти і вулиця»;

-         перевірено  наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

-         підготовлено і оформлено виставки малюнків на тему «Азбука здоровя»;

-         підготовлено плани і конспекти свят і розваг за тематикою безпеки життєдіяльності;

-         перевірено стан спортивного  обладнання;

-         проведено лекцію з батьками про дії під час екстремальних  та надзвичайних ситуацій  техногенного та природного характеру.

-         Під  час  «Тижня  знань з основ безпеки  життєдіяльності»  проведено конкурс малюнків  «Азбука здоровя», переможцями  конкурсу стали  Ковальова І. – 5 кл, Косенко А. – 6 кл., Ботченко Ю. -7 кл.;

-         Гра – мандрівка « В гостях у Королеви Безпеки» для учнів 1 -4 класів;

-         Тренінг « Право дитини на здоровя» для учнів 5 -7 класів;

-         Круглий стіл « Здоровим бути модно» для учнів 8 -11 класів;

-         Психолого – педагогічна консультація « Здоровя збереження  учасників освітнього процесу».

4 жовтня 2012р. об 12 годині проведено практичний тренінг з евакуації учнів і працівників НВК на випадок надзвичайної ситуації. За результатами проведеної  навчальної евакуації  зроблено висновок про необхідність  додаткового відпрацювання своєчасного інформування про надзвичайну  ситуацію  та порядок і послідовність дій під час евакуації.Переглядів: 864 | Додав: voronki | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Ласкаво просимо

Меню користувача
Четвер
22.10.2020
18:58


Логін:
Пароль:

Свята України
Праздники Украины

Онлайн

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вся інформація розміщена на даному сайті належить Вороньківському НВК (с. Вороньки Чорнухинського р-н, Полтавської області).